Warning: Undefined array key "dil" in /home/clubsunsmile/public_html/inc/dil.php on line 3

Warning: Undefined array key "dil" in /home/clubsunsmile/public_html/inc/fonksiyonlar.php on line 57
Club Sun Smile | TR

Otel Hakkında

Rezervasyon Formu

1

Otel Hakkında

Konfor, eğlence ve mutluluk sizi bekliyor. 1998 den beri faaliyet gösteren tesisimiz, tecrübeli ve güleryüzlü personeli ile sizlere unutamayacağınız bir tatil yaşatacak. Keyifli bir tatile dair herşey Club Sunsmile da. Geniş açık yüzme havuzu, güneşin keyfini çıkarabileceğiniz oturma ve güneşlenme alanları, soğuk ve sıcak içecekler hazırlayan cocktail bar, kahvaltı öğle ve akşam yemeği, atıştırmalık yemek yiyebileceğiniz restoran, çocuklar için oyun alanı, playstaion, bilardo ve masa tenisi. Her biri balkonlu, oturma odalı, mini mutfaklı, mini buzdolaplı, özel banyosu olan maksimum 4 kişilik, havuza ve bahçeye bakan konfor ve huzurla konaklayacağınız apart daireler.

Club Sun Smile

Marmaris, batısında Reşadiye Yarımadası ve Kerme Körfezi, kuzeyinde Ula, doğusunda Balan Dağı, Karadağ ve Günlük Tepeleri ile güneyinde Akdeniz ile çevrilidir. food

Körfezin önünde kıyıya ince bir dille bağlı olan Adaköy, onun önünde Bedir Adası, Keçi Adası ve Güvercin Adası bulunur. Kentin en eski kısmı denize doğru uzanmış bir tepe üzerine kurulu olan Kale Mahallesidir. Marmaris daha sonra eteklere doğru ve kıyı boyunda gelişmiştir.

Hava ulaşımının yapıldığı Dalaman Havaalanı sadece bir saat uzaklıktadır. Rodos ise sadece 45 dakika uzaklıktadır.

food Keyifli bir tatile dair herşey Club Sunsmile da. Geniş açık yüzme havuzu, güneşin keyfini çıkarabileceğiniz oturma ve güneşlenme alanları, soğuk ve sıcak içecekler hazırlayan cocktail bar, kahvaltı öğle ve akşam yemeği, atıştırmalık yemek yiyebileceğiniz restoran, çocuklar için oyun alanı, playstaion, bilardo ve masa tenisi.

food 08:00 - 22:00 arası hizmet veren restoranımızda zengin menümüzden sabah kahvaltısı, öğle yemeği, gün boyu atıştırmalıklar, akşam yemeği Türk, İngiliz ve Hint mutfağından en lezzetli tatları sizlerle buluşturuyoruz.

Club Sun Smile'ın çevresinde neler olduğunu keşfedin !